Outsourcing – słowo robiące karierę w XXI wieku

Stała obsługa informatyczna firm

W ramach stałych umów współpracujemy z firmami realizując naprawy przekraczające zakres pracy firmowych informatyków lub kompleksowo obsługując infrastrukturę informatyczną przedsiębiorstwa w ramach outsourcingu. 

Powierzenie obsługi informatycznej zewnętrznej firmie ma wiele zalet. Zewnętrzna firma nie choruje, nie potrzebuje urlopów i ma specjalistów od każdego aspektu działania sprzętu komputerowego – stacji roboczych, serwerów, drukarek i kopiarek, rzutników, monitorów. Śledzimy zagrożenia, zmiany i nowe możliwości w świecie informatyki, aby Twoja firma pracowała płynnie, wydajnie i bezpiecznie. Podpisanie stałej umowy z naszym serwisem gwarantuje, że Twoja firma będzie korzystała z regularnego wsparcia serwisantów-informatyków mających dostęp do pełnego zaplecza wiedzy i możliwości technicznych jakie daje LH Serwis Komputerowy. 

 

 

Obsługa doraźna

Obsługa w ramach umowy serwisowej

opłata abonamentowa

brak

zależna od ilości komputerów

gwarantowany czas reakcji

brak

pomoc telefoniczna helpdesk

brak

przypisany serwisant

brak

obsługa poza godzinami pracy serwisu, w dni wolne

brak

rabat na części i materiały eksploatacyjne

brak

do 10%

rabat na pozostałe usługi serwisu

brak

do 20%

 

Wiemy, że wszelkie decyzje o reorganizacji pracy firmy są oceniane jako ryzykowne i wiążące się z kosztami, dlatego na pierwsze dwa miesiące umowy oferujemy Państwu

 rabat 50%

 

Realizacja zleceń na terenie całego województwa podlaskiego

Nasz profesjonalizm i poważne podejście do przyjmowanych zleceń zyskały uznanie w oczach wielu ogólnopolskich firm, które posiadają swoje oddziały lub klientów w naszym regionie kraju. Wykonujemy naprawy sprzętu w terenowych jednostkach Zleceniodawcy, działamy jako lokalny punkt sieci serwisowych. To rozwiązanie pozwala obniżyć koszty dojazdu oraz czas reakcji serwisu przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi kontrolowanej według procedur Zleceniodawcy.

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy ubezpieczeniowe

Sprawdź nasze referencje