Prowadzimy serwis wszystkich marek laptopów zarówno nowych jak i wycofanych ze sprzedaży. Laptopy posiadające jeszcze gwarancję producenta obsługujemy w zakresie nie naruszającym tej gwarancji

Logo HPLogo Toshiba

SERWIS LAPTOPÓW 

               Nasza firma białostockim rynku istnieje wiele lat . Dało nam to ogromne doświadczenie co powduje że profesjonalna naprawa wszelkiego rodzaju laptopów, notebooków, netbooków i tabletów nie sprawia nam żadnego problemu. Naprawiamy laptopy i tablety wszystkich marek dostępnych na rynku. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać w jeden dzień : wymiana gniazda zasilania, usb, wymiana klawiatury,wymiana matrycy, wymiana ekranów dotykowych, wymiana zawiasów, czyszczenie układu chłodzenia, czyszczenie komputerów po zalaniu, odwirusowywanie, naprawa systemów Windows itp. 

               Specjalizujemy się także w naprawach polegających na wymianie ukłądów BGA. Jesteśmy w stanie bardzo precyzyjne zdiagnozować z którym układem mają państwo problem i czy wogle usterka jest związana z BGA. Nie zawsze brak obrazu na matrycy oznacza uszkodzenie układu graficznego. Nasi serwisanci bardzo dokładnie diagnozują powierzony im sprzęt co sprawia że ostatecznie proponujemy państwu najtańszą naprawę. Wieloletnie doświadczenie powoduje że układy wymienione w naszej firmię działają tak samo jak fabrycznie zamontowane na płytach głównych. Szczegulną uwagę poświęcamy także układom chłodzenia . Bardzo dokładne sprawdzenie sprawności chłodzenia i wnikliwa analiza temperatur panujących podczas pracy komputera pozwala nam na zagwarantowanie państwu maksymalnej żywotności układów wymienionych w naszej firmie.

              Wadliwe konstrukcje obudów laptopów a w szczególności sposób mocowania zawiasów przez producentów sprzętu sprawiło że opracowaliśmy bardzo skuteczną i trwałą technologię naprawy wszelkich usterek związanych z mechanicznymi uszkodzeniami państwa laptopów. Odpadające klapy, wyrywające się zawiasy pękające obudowy nie sprawiają dla nas żadnego problemu. Zazwyczaj jesteśmy w stanie usunąć te wszystkie usterki bez konieczności zakupu przez państwa części zamiennych co sprawia że naprawa jest bardzo tania. Szczegułowy cennik usług znajdą państwo w zakładce .... 

             Sprawdź nas, zadzwoń do nas, przyneś sprzęt do naprawy bądz wezwij naszych serwisantów do siebie. Niczym nie ryzykujesz zdiagnozujemy państwa sprzęt wycenimy naprawę a jeżeli będą państwo niezadowoleni z naszej usługi oddamy pieniądze.