Z myślą o zapewnieniu naszym Klientom wysokiego komfortu pracy, kładziemy duży nacisk na sprawnie i szybko realizowany serwis. W ramach serwisu drukarek oferujemy pełen zakres usług związanych z naprawą i konserwacją sprzętu. Jesteśmy również dostawcą oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, a także zamienników do większości drukarek w atrakcyjnych cenach.
Oferujemy transport naprawianego sprzętu do i od Klienta. Świadczymy usługi na zasadzie
pojedynczych zleceń, jak i w oparciu o stałe umowy serwisowe dobierane indywidualnie do potrzeb klienta.
Wyspecjalizowana kadra serwisowa posiada duże doświadczenie w zakresie napraw sprzętu drukującego oraz krótkie terminy realizacji napraw.
W przypadku nieopłacalności naprawy sprzętu, oferujemy bardzo korzystne oferty cenowe zakupu nowych. Stała współpraca z dostawcami podzespołów serwisowych sprawia, że szybko możemy przywrócić sprawność większości urządzeń dostępnych na rynku.
Nasza oferta obejmuje:
•    Pogwarancyjny serwis drukarek (laserowych, atramentowych i igłowych), urządzeń wielofunkcyjnych i ploterów firm: OKI, HP, Samsung, Brother, Lexmark, Minolta, Kyocera i inne.
•    Ekspertyza uszkodzeń, wartości sprzętu. Kosztorys napraw dla ubezpieczycieli, instytucji, do dotacji z Unii Europejskiej.
•    Nie pobieramy żadnych opłat za naprawę której nie da się wykonać, lub której wykonanie nie zlikwidowało problemu.
•    Udzielamy 3 m-ce gwarancji na naprawę.